rus
Хмельницкий
19:03

Охоронна Фірма Варта, ООО

юридический
29013 м.Хмельницький, вул. Соборна, 11
фактический
29013 м.Хмельницький, вул. Соборна, 11
Ващук Руслан Іванович, директор
на Флагма с 24 октября 2014
+380 (50) 820-XX-XX,  +380 (67) 295-XX-XX,  +380 (382) 78-XX-XX

Деятельность

Охоронна фірма варта надає охоронні послуги фізичним особам та підприємствам різноманітної направленості. метою діяльності підприємства є надання замовнику професійних послуг по забезпеченню надійного функціонування його бізнесу, з максимальним дотриманням інтересів замовника.
Для ефективного співробітництва з підприємствами – Замовниками, ТОВ «Охоронна Фірма «Варта» має представництва, які розташовані у Житомирі, Черкасах, Вінниці, Миколаєві, Рівному та Хмельницькому.
Право на здійснення діяльності з надання охоронних послуг ТОВ «Охоронна Фірма «Варта» підтверджено ліцензією мвс України серії АЕ № 284838 від 26.12.2013 р. на право надання послуг по охороні підприємств колективної, приватної та державної форм власності.
Основним своїм завданням вважаємо: за будь-яких умов, недопущення несанкціонованих проникнень сторонніх осіб в приміщення, будівлі і на територію об'єктів, що охороняються нами, та доступу до матеріальних цінностей, які знаходяться у їх межах.
ТОВ «Охоронна Фірма «Варта» бере на себе повну матеріальну відповідальність, згідно чинного законодавства та договору, за збитки заподіяні замовнику в наслідок неналежного виконання охороною своїх договірних зобов'язань.

Кількість постів та їх розташування може змінюватись згідно доповнень до основного договору. Організація охорони об’єктів Замовника йде вахтовим методом. Вахта 7-15 днів. З метою запобігання зловживання службовим становищем з боку охоронців, ТОВ «Охоронна Фірма«Варта» залучає для охорони об’єктів Замовників тих осіб, які проживають в інших регіонах України. Транспортні витрати на доставку охоронців - за рахунок ТОВ «Охоронна Фірма «Варта».
Для покращення якості несення служби успішно застосовується система оновлення особового складу. Таким чином кожні 2-3 місяці на 60% оновлюємо особовий склад на об’єкті Замовника, вдруге людина може потрапити на об’єкт не раніше ніж через 6,5-7 місяців, начальник відділу охорони також міняється кожні 6-7 місяців, або за згодою з Замовником.
Внутрішній контроль за належним виконанням особовим складом своїх обов’язків здійснює служба безпеки підприємства, представники якої постійно знаходяться на об’єктах Замовників та перевіряють безпосереднє здійснення охорони. Витрати на переміщення служби безпеки - за рахунок ТОВ «Охоронна Фірма «Варта».
Особовий склад, який безпосередньо знаходиться на постах, оснащений засобами активного самозахисту (балончики зі сльозогінним газом «Терен-4», пневматичними пістолетами А-101), засобами зв’язку (переговорні пристрої «Motorola»), акумуляторними ліхтарями. Інспектори охорони одягнені в форму встановленого зразку (зимовий та літній варіанти). Забезпечення та обновлення постів формою, зброєю, спецзасобами, переговорними пристроями - за рахунок ТОВ «Охоронна Фірма «Варта».
Досвідченість та кваліфікація керівників представництв, начальників підрозділів, служби безпеки та фахівців технічного відділу дає можливість здійснювати всі види охорони, використовуючи будь які системи відео спостереження, контролю і сигналізації.
Схема організації охорони об’єкта (розташування постів та маршрути патрулювання), розподіл функцій поміж постами розробляються після детального вивчення об’єкта.
ТОВ «Охоронна Фірма «Варта» зобов'язується не розголошувати третім особам інформацію про сам факт укладення Договору із „Замовником", а також зі свого боку гарантує вжиття всіх необхідних заходів щодо уникнення розголошення інформації, яка стосується господарської, комерційної та іншої діяльності Вашого підприємства.

Для отримання більш детальної інформації телефонуйте, будь ласка, за номерами (0382)788267, 067-295-64-56,(050)820-94-68 (email: ,

Компания образована в 2013 году, численность 250 чел.
просмотров: 65

Регистрация: 24 окт 2014      индекс активности: F 0.0

×
×
×
×
×